بهترین مارک بی بی چک و نحوه تست بارداری در ایران کدام است؟

بهترین مارک بی بی چک و نحوه تست بارداری در خانه

خرید بی بی چک اینترنتی

بهترین و سریعترین راه برای انجام آزمایش بارداری در خانه استفاده از بهترین مارک بی بی چک است. با استفاده از این وسیله کاربردی و البته ارزان می توانید یک آزمایش سریع انجام دهید و مطمئن شوید که باردار هستید یا نه. آزمایشات نوزاد با آزمایش هورمونی در ادرار به نام HCG این موضوع را تشخیص می دهد.

در ادامه این نشریه ما راهنمای استفاده از بی بی چک را ارائه می دهیم و خواهیم دید که چگونه می توان از آن برای انجام آزمایش بارداری در خانه با استفاده از بی بی چک استفاده کرد. سپس ما 7 مدل از بهترین مارک بی بی چک را از بهترین مارک ها مرور خواهیم کرد.

آموزش تصویری استفاده از بی بی چک

جهت آموزش تصویری استفاده از بی بی چک برروی فایل ویدیویی زیر کلیک کنید.

نحوه آزمایش بارداری در خانه با بی بی چک

بررسی های BB ساده ترین ابزار برای آزمایش سریع بارداری در خانه است. آنها همان آزمایشاتی را انجام می دهند که در آزمایشگاه با آزمایش خون برای بارداری انجام می دهند. تفاوت این است که به جای خون ، آزمایش بر روی ادرار انجام می شود.

هنگام بارداری ، بدن شما هورمونی به نام HCG ترشح می کند. این هورمون را می توان در ادرار یافت. فقط کافیست آزمایش BB را به مدت دو ثانیه در ادرار خود قرار داده و از این هورمون اطمینان حاصل کنید.

وقتی آزمایش کودک دو خط را نشان دهد ، به این معنی است که فرد باردار است. اما اگر خطی روی آن ظاهر شود ، آزمایش منفی است و فرد باردار نیست. اما مشکل این است که قاعدگی در این واقعیت تأثیر می گذارد که آزمایش دقیق تری را به شما نشان می دهد.

بهترین زمان استفاده از بی بی چک اولین روز پریود شماست که هنوز قاعدگی نداشته اید. بسته به نوع آزمایش BB ، هورمون بارداری موجود در 7 یا 8 روز قابل بررسی است و نتیجه را نشان می دهد. دیگران ممکن است تا 14 روز بعد اثرات خود را نشان دهند. بنابراین در صورتی که قبلاً پریود نشده اید ، روز اول قاعدگی بهترین زمان برای انجام آزمایش بارداری است.

راهنمای استفاده از بی بی چک

چند نکته برای استفاده از بی بی چک

درست است که می توان این کار را دور زد ، اما مگر اینکه شما تکنسینی باشید که می داند چه کاری انجام می دهد. اما گاهی اوقات ، به دلیل شرایط ، نتیجه نشان داده شده ممکن است صحیح نباشد ، مانند موارد زیر.

اگر داروهای خاصی مصرف می کنید ، پس از آن نباید بلافاصله آزمایش کنید. این دارو ممکن است بر ترشح HCG و آزمایش مثبت تأثیر بگذارد.
ممکن است فرد مبتلا به بیماری یا توموری باشد که باعث تولید هورمون HCG شود ، که مثبت است.
اگر تست شما مثبت است و ردیف دوم پس از چند دقیقه از بین می رود ، باید دو روز بعد دوباره تست را بررسی کنید تا مطمئن شوید.
اگر در هفته گذشته سقط جنین داشته اید ، ممکن است نتیجه آن به دلیل هورمون های موجود در بدن در حال حاضر مثبت باشد.
اگر زمان دقیق لقاح و مقاربت را نمی دانید ، باید بدانید که این دستگاه می تواند آزمایش را فقط در 28 روز انجام دهد. اما روز دهم تا چهاردهم نتیجه مطمئن تری دارد.
گاهی اوقات ممکن است اختلال عملکرد تخمدان رخ دهد و نتیجه آزمایش ممکن است نامشخص باشد.

ضمنا جهت آشنایی با محصولات گلیس مو میتوانید به صفحه مذکور مراجعه فرمایید.

بی بی چک زیموها مدل R01

اگر آزمایش بارداری شما نتیجه واضح و سریع را به شما نداده است ، نیازی به مراجعه مجدد به آزمایشگاه و پزشک نیست ، اما کافی است از آزمایش فوق دقیق بی بی چک زیمو به راحتی در خانه استفاده کنید. این محصول نسبت به سایر رقبا باعث شده است. افراد ابتدا باید سایر تست های بارداری را امتحان کنند و گاهی نتیجه مشخص و مطلوبی نمی بینند و گیج یا استرس دارند و باید به آزمایشگاه و پزشک مراجعه کنند ، اما نظارت بر نوزادان یا تست های بارداری فروش خوبی در بازار است. داروخانه های منطقه A در تهران و شهرهای دیگر خریداری شده اند و بازار و فروش بیش از حد این نسخه چک بی بی دلیل دیگری غیر از توصیه اکثر پزشکان به زنان ندارد. این دارو از سازمان غذا مجوز گرفته است. وقتی به نتایج آزمایش این تست بارداری نگاه می کنید ، نزدیک به 1 دقیقه است و دقت آن 99.9٪ درست است. استفاده از آن بسیار ساده است و می توانید مراحل آن را از کتابچه راهنمای محصول مطالعه کنید. این محصول اصطلاحاً اتوماتیک است که در مقایسه با چک های کودک بسیار کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. از این راحت ترهبی بی چک مدیکور مدل Cassette بسته 6 عددی

بی بی چک مدیکور مدل Cassette بسته 6 عددی
عملکرد کلاسیک و ساده
کشور تولید ایران
یک نمونه کاست و قطره چکان وجود دارد
یک راهنمای کاربر ساده وجود دارد


بهترین بیبی چک وندفو مدل SEGAL

بی بی چک وندفو مدل SEGAL
تست تشخیص کاست
دستورالعمل های فارسی وجود دارد
یک راهنمای کاربر ساده وجود دارد
یک کارتریج ضد بارداری و قطره چکان برای نمونه برداری در داخل بسته وجود دارد
تشخیص خیلی سریع
تشخیص بسیار دقیق (بیش از 99٪ دقت)
خواندن آسان نتیجه
تشخیص سریع بارداری زودتر از 5 روز پس از لقاح تخمک


بی بی چک روژان مدل Cassette بسته 5 عددی

بی بی چک روژان مدل Cassette بسته 5 عددی

تست بارداری روژان یا کودک چک برای تشخیص بارداری زنان است.  خانمهای عزیز می توانند این آزمایش را در خانه و بدون نیاز به پزشک انجام دهند. این آزمایش بارداری قادر به تشخیص هورمونهای بارداری در ادرار است و می تواند در مدت زمان کوتاهی نتایج را نشان دهد.

در حقیقت ، این دستگاه دارای آنتی بادی در برابر HCG (هورمون بارداری) است.  نتایج این واکنش در دستگاه ظاهر می شود. نتایج این آزمایش اگر در زمان مناسب انجام شود ، تا 99٪ قابل اعتماد است و آزمایش خون دیگر لازم نیست.

حدود 10 روز پس از لقاح ، وقتی تخم مرغ وارد رحم و لانه گزینی می شود ، به اندازه کافی هورمون بارداری را ترشح می کند. این لحظه ای خواهد بود که تست مثبت باشد.

کشور تولید ایران
بسته 5


بی بی چک ویور مدل Cassette

بی بی چک ویور مدل Cassette
یک شماره کاست وجود دارد
همراه با قطره ای برای نمونه گیری است


بی بی چک ونسلتو مدل Cassette مجموعه 3 عددی

بی بی چک ریما مدل Cassette
یک راهنمای کاربر وجود دارد
دارای دقت 99.8٪


بی بی چک روژان مدل خودکاری


آزمایش های بارداری به دو نوع انجام می شود ، یکی آزمایش ادرار در خانه یا آزمایش کودک که می توان آن را در داروخانه انجام داد و دیگری آزمایش خون است که پزشک می تواند آن را تجویز کند یا می توانید با مراجعه به آزمایشگاه و بیمارستان آن را انجام دهید. تمام آزمایشات بارداری میزان گنادوتروپین در جفت انسان یا hCG را که یکی از هورمون های بارداری در بدن شما است ، اندازه گیری می کنند ، اما این دو نوع مطالعه در نحوه و زمان ردیابی این هورمون متفاوت است.

چه موقع می توانم بی بی چک دریافت کنم؟

آزمایشات زبان خانگی یا غربالگری نوزادان اغلب آزمایش ادرار است و برای اکثر خانم ها بهترین زمان برای انجام آزمایش بارداری چند روز پس از زمان معمول هر ماه برای شروع قاعدگی است. این مطالعات میزان گنادوتروپین در جفت یا hCG را در ادرار اندازه گیری می کنند ، اما تنها در زمانی که این هورمون به حد مشخصی رسیده باشد.

اگر این نوع آزمایش را خیلی زود انجام دهید ، ممکن است سطح hCG در ادرار آنقدر بالا نباشد که بتواند مثبت باشد. اگرچه گفته می شود برخی آزمایشات نتایج سریعتر را نشان می دهد ، اگر چند روز پس از زمان معمول برای شروع خونریزی انجام شود ، بیشتر آزمایشات ادرار در دوران بارداری پاسخ صحیحی به شما می دهند.

تفسیر نتیجه Baby Check چیست؟

تقریباً پنج دقیقه پس از تماس معاینه نوزاد با ادرار شما ، نتایج آزمایش می تواند به سه روش باشد:

نتیجه مثبت Baby Check:

در این حالت ، در طول آزمایش دو خط قرمز پررنگ در مناطقی که با حروف C و T مشخص شده اند ، ظاهر می شود. این نشانه بارداری شماست.

تست Baby Check منفی:

وقتی تست Baby Check منفی است ، قسمت C آزمون با قرمز مشخص می شود ، اما قسمت T آزمون رنگی نیست. در این حالت آزمایش منفی است و شما باردار نیستید.

نتیجه ضعیف معاینه اطفال:

در حالت سوم ، قسمت C آزمایش با رنگ قرمز و قسمت T با رنگ قرمز مشخص می شود. این یک مورد مشکوک است و نمی توان با اطمینان گفت که نتیجه آزمایش مثبت است یا منفی. در صورت بروز چنین اتفاقی می توانید چند روز دیگر این آزمایش را تکرار کنید یا در حین بارداری آزمایش خون بدهید تا از نتیجه بارداری خود مطمئن شوید.
آزمایشات بارداری به دلایلی می تواند منفی باشد ، از جمله:

شما نمی توانید باردار باشید.
ممکن است خیلی زود در این تست شرکت کرده باشید.
ممکن است شما دیرتر از آنچه فکر می کردید تخمک گذاری کرده و بارداری هنوز به اندازه کافی پیشرفت نکرده است تا آزمایش بتواند سطح hCG را تشخیص دهد ، یا بارداری ممکن است شرایطی داشته باشد که بر میزان هورمون های بدن شما تأثیر بگذارد. اگر تست بارداری منفی دارید اما هنوز خونریزی را تجربه نکرده اید ، چند روز دیگر دوباره امتحان کنید.
همیشه برنامه تخمک گذاری و تقویم خود را با خود داشته باشید.

آزمایش خون در دوران بارداری چیست؟

نوع دیگر آزمایش بارداری میزان hCG را در جریان خون اندازه گیری می کند. آزمایش خون حساس تر از آزمایش ادرار است. بنابراین ، آنها می توانند هورمون hCG بسیار کمتری را اندازه گیری کنند. آنها می توانند بارداری را قبل از آزمایش ادرار ، معمولاً 6 تا 8 روز پس از تخمک گذاری ، تشخیص دهند. البته ، آزمایش خون کمی بیشتر از خرید چک نوزاد است و غالباً پزشک مجبور است درخواست آنها را بکند و به نمونه خون نیاز دارد.

آزمایش خون زمانی مفیدتر و ضروری است که آگاهی زودهنگام از بارداری برای یک سفر پزشکی یا خاص یا مواردی از این دست حیاتی باشد ، به عنوان مثال اگر شما به رادیوگرافی نیاز دارید و مطمئن نیستید که باردار هستید یا فقط مشکوک هستید! در غیر این صورت ، می توانید به آرامی منتظر تأخیر پریود خود باشید تا نتیجه واضحی از آزمایش ادرار در دوران بارداری بدست آورید.

برای کسب اطلاعات هفتگی در مورد بارداری و رشد جنین ، آدرس ایمیل خود را وارد کنید و برای شخصی سازی اطلاعات مادر خود در اینجا ثبت نام کنید.

تست بارداری منفی کاذب چیست و چقدر صحت دارد؟

نتیجه “منفی کاذب” آزمایش بارداری نشانگر این است که شما در حین بارداری باردار نیستید. صحت تست بارداری در خانه به نحوه و زمان انجام آن بستگی دارد. بنابراین ، ممکن است نتیجه آزمایش منفی که گرفته اید دقیق نباشد.

اگر تست به درستی انجام شود و نتیجه همچنان منفی باشد چه می کنید؟

اگر آنقدر صبر کرده اید که آزمایش شوید و آزمایش هنوز منفی است ، احتمالاً باردار نیستید. بارداری تنها دلیل از دست دادن قاعدگی نیست. استرس ، ورزش بیش از حد و مشکلات تیروئیدی برخی از مواردی است که می تواند خونریزی را به تأخیر بیندازد.

اگر خونریزی شما هفته ها به تأخیر افتاد و آزمایش بارداری مثبت نیست ، با پزشک خود صحبت کنید تا بفهمید باردار هستید یا برای برگشت پریود نیاز به کمک خاصی دارید.


حالا به نظر شما سریعترین مارک بیبی چک کدام است؟

بهترین مارک بی بی چک که زود نشون میده ؟ بی بی چک مارک lvonclto

ضمنا میتوانید مقاله های بهترین مارک سشوار ، بهترین گوشی huawei و بهترین هدفون بی سیم را از سایت پرفروشترین مطالعه فرمایید.


دیدگاهتان را بنویسید