برترین مدل اتو مو رمینگتون در ایران کدام است؟

بهترین اتو مو رمینگتون کدام است؟

خرید و قیمت بهترین اتو مو رمینگتون

بهترین اتو مو رمینگتون در مدلهای مختلف با صفحه بخار و سرامیک تولید می شوند که می توانید برای داشتن موهای صاف و یکدست از موهای صاف و برهنه ، موهای مجعد یا فرفری استفاده کنید.

اگر موهای صاف و ناعادلانه دارید ، دوست دارید موهای خود را سبک کنید. اما اگر موهای شما فرفری است ، گاهی اوقات آرزو می کنید صورت خود را در آینه با موهای صاف و برهنه مشاهده کنید. در حقیقت ، تنوع چالشی است که این تجربیات مختلف را شکل می دهد. اگر به دنبال تجربیات مختلفی در رابطه با ظاهر موهای خود هستید ، رمینگتون یکی از مارک هایی است که در زمینه انواع صاف کننده های مو به شما کمک می کند.

پیش از این ، خرید اتو مو از بهترین مارک ها را معرفی و راهنمایی کرده ایم و با بررسی نکاتی که هنگام خرید باید به آنها توجه کنید ، ما در خرید این وسیله بسیار کاربردی برای یک ظاهر طراحی و صاف کردن مو به شما کمک کرده ایم. در ادامه بهترین اتو مو رمینگتون را بررسی خواهیم کرد و 7 مورد از آنها را بررسی می کنیم.

تفاوت شانه برقی و اتو مو

جهت آشنایی با بهترین موزن گوش و بینی جیمی به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

بهترین اتو مو رمینگتون مدل S8590

اتو مو Remington S8590 دارای صفحات سرامیکی است که به عنوان عایق الکتریکی عمل می کند و همچنین از نظر گرما مقاوم است. فنجان های سرامیکی بعدا به دلیل مقاومت در برابر گرما از بین می روند و بنابراین عمر طولانی تری دارند.

همچنین گرمای تولید شده در زیر صفحات سرامیکی به خوبی در سطح سرامیک پخش می شود و آن را گرم می کند. این عامل باعث می شود گرما هنگام اتو زدن به گرما به طور مو به همه موها منتقل شود. این مدل مو باریک برای افرادی که موهای کوتاه دارند مناسب است. سیستم خاموش کردن اتوماتیک بعد از 60 دقیقه آهن مو را خاموش می کند و این باعث کاهش مصرف انرژی و افزایش ایمنی دستگاه می شود.

از دیگر ویژگی های S8590 می توان به تنظیم دما اشاره کرد. با استفاده از این سیستم می توان درجه حرارتهای مختلفی را برای صاف کردن موهای خشک ، مرطوب ، فرفری و مجعد در نظر گرفت. سیم چرخان نیز استفاده از آن را آسان می کند.

جنس صفحات سرامیکی
نوع بشقاب باریک
زمان گرم شدن 15 ثانیه
حداکثر دما 230 درجه سانتیگراد است
هیچ فناوری تولید یون وجود ندارد
صفحات سرامیکی حرفه ای با خاصیت کراتینه کننده
دارای سنسور گرما برای تنظیم دمای مطلوب است
دکمه تقویت کننده توربو
سیم چرخان بله
طول سیم 2.5 متر
بهترین اتو مو رمینگتون S6500

Remington مو صاف مدل S6500 یک آهن سرامیک نازک است که با یک لبه گرد مجزا طراحی شده است و همچنین به شما در فر کردن موهای مو کمک خواهد کرد. علاوه بر این ، برای افرادی که موهای کوتاه دارند و می خواهند موهای صاف داشته باشند ، بسیار مفید خواهد بود. با استفاده از این دستگاه می توانید 6 مدل موهای مختلف را با یک سری ایجاد کنید. از ویژگی های مثبت استفاده از سرامیک در صاف کننده های مو می توان به دو عامل خلاصه شد: عایق الکتریکی و مقاومت در برابر حرارت.

هرچه سرعت انتقال کمتر باشد ، خطر استفاده از سفت کننده مو کمتر است. همچنین ، سرامیک بعداً به دلیل مقاومت در برابر گرما زیاد از بین می روند و بنابراین عمر طولانی تری دارند. امکان تنظیم دما تا 150 تا 230 درجه سانتیگراد باعث صاف کردن انواع موهای خشک ، مرطوب ، فرفری و مجعد خواهد شد.

سیم چرخان و صفحه نمایش LCD استفاده از آهن مو را آسان می کند. S6500 همچنین دارای قفل کنترل دما برای جلوگیری از تغییر دما در هنگام استفاده است. سیستم خاموش کردن اتوماتیک پس از یک ساعت استفاده نکردن از صاف کننده مو ، هم برای صرفه جویی در مصرف انرژی و هم در افزایش ایمنی آن ، دستگاه را خاموش می کند.

صفحات سرامیکی باریک ، 110 میلی متر
دامنه دما 220 تا 240 درجه سانتی گراد است
حداکثر دما 230 درجه سانتیگراد است
دارای عملکرد تقویت کننده توربو است
2 بار نرم و راحت تر حرکت می کند
3 بار ماندگارتر روی موهاست
اتوی مو رمینگتون S5525

صاف کننده مو Remington S5525 با صفحات سرامیکی ، تنظیم دما ، فناوری تولید یون و سیستم خاموش کردن خودکار از دیگر محصولات حرفه ای این برند است.

فنجان های سرامیکی این مدل بعدا به دلیل مقاومت در برابر گرما از بین می روند و گرما یکنواخت در سراسر صفحه نمایش خواهند داشت. صاف کننده های مو در سه اندازه مختلف ساخته می شوند. آهن مسطح ، مسطح و متوسط ​​مسطح. S5525 با فنجان های پهن مناسب برای افرادی که موهای بلند دارند و می خواهند به سریعترین و ساده ترین راه موهای صاف و شاد داشته باشند.

این مدل دارای فناوری تولید یونی است که به حفظ چربی داخل رشته های مو کمک می کند و از آسیب دیدن مو جلوگیری می کند. با تولید میلیون ها یون منفی و سریعتر تجزیه مولکول های آب ، مو سریعتر خشک می شود ، در حالی که جذب این یون ها توسط رشته های مو باعث افزایش نرمی و نرمی آنها می شود.

از دیگر ویژگی های S5525 می توان به سیستم خاموش کردن اتوماتیک اشاره کرد که آهن را بعد از 60 دقیقه بدون استفاده خاموش می کند. با استفاده از ویژگی تنظیم دما ، موها را می توان در دمای مختلف از 150 تا 230 درجه سانتیگراد اتو کرد و صاف کرد.

صفحات سرامیکی پیشرفته
نوع صفحات 110 میلی متر ، عرض
زمان گرم شدن 15 ثانیه
دامنه دما 220 تا 240 درجه سانتی گراد است
حداکثر دما 230 درجه سانتیگراد است
نمایشگر دیجیتال
درجه حرارت 150 تا 230 درجه سانتیگراد
دارای ولتاژ جهانی است
نوع مانیتور LCD
سیم مفتول بله طول سیم 1.8 متر
اتوی مو رمینگتون مدل S7300

بهترین اتو مو رمینگتون  S7300 دارای صفحات سرامیکی پیشرفته ای است که آسیب کمتری به مو وارد می کند. همچنین طبیعت شناور این صفحات ، سبک و صاف کردن مو را آسانتر می کند.

این مدل از لحاظ ایمنی نیز به خوبی کار می کند و دو سیستم خاموش کردن اتوماتیک پس از 60 ثانیه و قفل دما باعث می شود دستگاه بدون استفاده روشن نشود؛ همچنین می تواند به طور ثابت نگه داشته شود تا از حد مجاز تجاوز نکند. لازم به ذکر است که می توان دمای دستگاه را در 10 حالت تنظیم کرد و این ویژگی به کاربر امکان تنظیم دمای دقیق را می دهد.

صفحه نمایش روی آن تغییرات دما را نشان می دهد. یکی دیگر از مزیت های این وسیله قابلیت استفاده آن در موهای مرطوب و خشک است. حالت توربو و پیچش از دیگر ویژگی های نرم کننده مو Remington S7300 است.

صفحات سرامیکی پیشرفته
نوع صفحه متوسط
زمان گرم شدن 15 ثانیه
دامنه دما 220 تا 240 درجه سانتی گراد است
حداکثر دما 230 درجه سانتیگراد است
قابل استفاده برای موهای مرطوب و خشک است
دارای صفحات شناور به طول 110 میلی متر است
دارای 10 درجه حرارت قابل تنظیم از 140 تا 230 درجه سانتیگراد است
حالت توربو دارد
دارای ولتاژ جهانی است
اتوی مو رمینگتون S1051

جنس صفحات سرامیکی
نوع صفحه متوسط
دامنه دما 220 تا 240 درجه سانتی گراد است
حداکثر دما 230 درجه سانتیگراد است
هیچ فناوری تولید یون وجود ندارد
قابل تنظیم دما بله
صفحه نمایش بله
نوع مانیتور LCD
سیم چرخان بله
امکان گرم شدن سریع در 30 ثانیه
اتو مو رمینگتون مدل S7200

S7200 آهن باریک با تیغه های سرامیکی 110 میلی متر ، که می تواند برای موهای خشک و مرطوب استفاده شود. صاف کننده مو معمولاً از جنس استیل یا سرامیک است ، اما باید گفت صفحات سرامیکی برای سلامتی مو مناسب تر است.

بنابراین میزان انتقال برق به مو و خطر استفاده از آن در هنگام استفاده از سفت کننده مو کاهش می یابد. فنجان های سرامیکی بعدا به دلیل مقاومت در برابر گرما از بین می روند و بنابراین عمر طولانی تری دارند. همچنین گرمای تولید شده در زیر لیوانهای سرامیکی به خوبی در سطح سرامیک توزیع شده و آن را گرم می کند و این باعث می شود گرما در هنگام اتو کردن ، گرما به طور مساوی به تمام موها منتقل شود. صفحات باریک برای موهای کوتاه مناسب است.

همچنین اگر می خواهید موهای خود را سبک کنید ، می توانید به راحتی این کار را با استفاده از صفحات باریک آهن مو انجام دهید. از دیگر ویژگی های S7200 می توان به تنظیم دما اشاره کرد که به شما امکان می دهد برای صاف کردن موهای خشک ، مرطوب ، یک ظاهر طراحی شده و فرفری دمای مختلفی را تنظیم کنید.

سیستم خاموش کردن اتوماتیک بعد از 60 دقیقه آهن مو را خاموش می کند و این باعث کاهش مصرف انرژی و افزایش ایمنی دستگاه می شود. همچنین حداکثر دمای 230 درجه سانتیگراد باعث می شود موها سریعتر صاف شوند.

جنس صفحات سرامیکی نوع صفحات باریک ، 110 میلی متر
زمان گرم شدن 15 ثانیه
دامنه دما 220 تا 240 درجه سانتی گراد است
حداکثر دما 230 درجه سانتیگراد است
عملکرد تقویت کننده توربو
در شرایط مرطوب و خشک قابل استفاده است
صفحه نمایش بله
سیم چرخان بله
 

دیدگاهتان را بنویسید