برترین کمربند لاغری ویبره و حرارتی در ایران کدام است؟

بهترین کمربند لاغری شکم و پهلو ویبره و حرارتی

راهنمای خرید بهترین کمربند لاغری برای شکم و پهلو

یکی از راههای اقتصادی برای داشتن یک کمر زیبا و خلاص شدن از چربی استفاده از کمربند لاغری است. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود.

فقط نیم ساعت استفاده روزانه از این کمربندها در مدت زمان کوتاهی بدن شما را شکل می دهد و بهترین سبک را به شما می دهد. در این حالت ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد پوشیدن لباس های تنگ و قرار دادن قسمت های مختلف چربی بدن نخواهید داشت. در این پست قصد داریم به بررسی و راهنمایی شما در خرید تسمه های لاغری ارتعاشی و حرارتی از مارک های مختلف بپردازیم و به شما در خرید این دستگاه کمک کنیم. پس تا آخر با ما باشید.

راهنمای خرید بهترین کمربند لاغری

کمربندهای لاغری از نوعی پلیمر مصنوعی به نام “نئوپرن” ساخته شده اند که ضد آب و مقاوم در برابر روغن است. کافی است این کمربند را در اطراف شکم و پهلوهای خود بپیچانید و روند آن را شروع کنید. بسته به اینکه کمربند برقی باشد یا ساده باشد ، عرق کردن در بدن شما شروع می شود و به دلیل فشار آوردن به شکم و چربی های پهلو ، عرق باعث چربی های اضافی می شود.

این نه تنها برای سوزاندن چربی بلکه برای کسانی که کمردرد دارند نیز وجود دارد. برخی معتقدند کمربندهای لاغری هیچ تاثیری ندارند و موقتی هستند. اما باید بدانید که این نوع کمربند ها فقط به آنها بستگی ندارد که هر روز آنها را دور کمر بپیچانید و انتظار کاهش وزن را داشته باشید. درعوض ، فکر خود را به سمت چیزهای خوب زندگی ، مانند ورزش هوازی ، منحرف کنید. در اینجا چیزهایی است که باید هنگام انتخاب خود به جستجوی آنها بپردازید.

داشتن حرکت لرزشی

در این رابطه دو نوع کمربند لاغری وجود دارد. یک سری حرکت لرزشی ندارد و یک سری فقط گرما تولید می کنند. کمربندهای لاغر ارتعاش درست مانند لرزش تلفن همراه شما کار می کنند.

برای لحظه ای تصور کنید که به دنیای ارل رانده شده توسط کارما منتقل شده اید. در هر شرایط و هرجایی ، می توانید تا نیم ساعت از آنها استفاده کنید و ضمن لاغر شدن و کاهش اندازه کمر از چربی ها ، می توانید به هضم بهتر غذا نیز کمک کنید. بعلاوه این یک تمرین ABS برای عضلات شکم است.

افزایش تعریق با کمربند لاغری

دلیل اصلی کاهش وزن با استفاده از کمربندهای لاغری عرق کردن است. عرق می سوزاند و سطح بالایی از چربی را از بین می برد. اما باید توجه داشته باشید که تعریق بیش از حد می تواند مضر بوده و فشار خون را کاهش دهد.

دستگاهی که شما انتخاب می کنید باید بتواند درجه حرارت را کنترل کند تا عرق را بر اساس یک عملکرد خوب انتخاب کند. مواد کمربند از ورود هوا به داخل آن جلوگیری می کند و در نتیجه عرق می کند. حال وقتی گزینه افزایش دما را انتخاب می کنید ، عرق کردن سریعتر اتفاق می افتد. بهتر است بیش از 30 دقیقه در روز از این دستگاه استفاده نکنید.

اندازه مناسب را انتخاب کنید

افراد بر اساس موقعیت کمر از اندازه مشخصی برخوردار هستند. در نتیجه ، شما باید کمربندی را انتخاب کنید که ابتدا کمر شما متناسب باشد و کمر شما را به خوبی بپوشاند ، و ثانیا ، برای زمانی که بعد از چند ماه چربی بدن خود را از دست داده اید ، نباید خیلی بزرگ باشد که نتوانید آن را بپوشید. همه. دور کمر بپیچید.

اجزای بهترین کمربند لاغری

کمربندهای لاغری از پلیمرهای مصنوعی ساخته شده و مراحل مختلفی دارند. بنابراین ، باید در انتخاب آنها دقت کنید تا احساس راحتی و نرم بودن با آن داشته باشید و اگر احتمالاً به مواد حساس هستید ، باعث ایجاد حساسیت نمی شود.

حال که شما با نکاتی که قبل از خرید کمربند لاغری باید رعایت کنید آشنا شدید ، در ادامه 9 مورد از بهترین کمربندهای لاغری موجود در بازار را در انواع ویبراتور و بخاری معرفی می کنیم.

بهترین کمربند لاغری های-تک مدل HI-Bm114

برای افرادی که می خواهند وزن کم کنند اما وقت کافی برای رفتن به ورزشگاه ندارند ، کمربند لاغری یکی از بهترین گزینه ها است. یکی از محصولات با کیفیت در این زمینه کمربند لاغری منفرد HI-Bm114 است. این مدل برای افرادی که وقت کافی برای ورزش ندارند ، بسیار مؤثر است. این مدل چربی شکم را با لرزش و تولید گرما ذوب می کند.

استفاده از لرزش و گرما در کنار هم باعث شده است تا عملکرد این مدل بیش از گذشته شود. برای کمربند تک باریک HI-Bm114 ، 10 دقیقه استفاده پیشنهاد شده است ، به همین دلیل یک تایمر 10 دقیقه ای برای این مدل نصب شده است. این محصول برای تولید گرما و لرزش دو موتور دارد و استفاده از دو موتور باعث افزایش قدرت این مدل شده است. مصرف برق این کمربند 48 وات است.

بیشتر بدانید

یکی از ویژگی های این مدل امکان برنامه نویسی دستی برای استفاده از 5 درجه مختلف است. این محصول توانایی کنترل از راه دور را دارد. از دیگر مشخصات این محصول می توان به یک کیف نگهدارنده دسته و امکان تنظیم و کنترل سرعت و شدت ریتم ماساژ اشاره کرد.

مناسب برای کمر
نوع ماساژ ارتعاشی
نوع ماساژور برقی
مصرف برق 48 وات
سایر ویژگی های ثبت شده توسط TPO
طراحی ارگونومیک
امکان تنظیم و کنترل سرعت و شدت ریتم ماساژ
کنترل از راه دور
امکان برنامه ریزی دستی برای استفاده از 5 درجه مختلف
دارای یک تایمر 10 دقیقه ای است
دارای کیسه ای با دستگیره
مجهز به سیستم گرمایشی
دو موتور برای تولید گرما و لرزش
دارای آداپتور شارژ
بهترین کمربند لاغری اسلیمینگ مدل 121

گرمای انتخابی در این کمربند باعث افزایش گردش خون موضعی و کاهش فشار و درد می شود. حالت لرزش قابل تنظیم در این کمربند باعث ورزش عضلات و از بین بردن چربی اضافی در پهلوها ، شکم ، ران و باسن می شود.

این کمربند برای افراد تا 200 کیلوگرم و بسیار چاق بسیار موثر است. کمربند لرزش حرارتی دارای 4 موتور با قابلیت حرکت بسیار معکوس معکوس و 2 موتور کمکی است. در گوشه های قسمت اصلی کمربند و گرمای انتخابی ، سریع و سریع وزن خود را از دست داده و به بدن دلخواه خود برسید. .

این کمربند BE-106 دارای صفحه نمایش رنگی (LED) با صفحه کلید فارسی و روکش چرمی بسیار با کیفیت در مقایسه با تمام کمربندهای موجود در بازار به دلیل طراحی ویژه ارگونومیکی این کمربند و نحوه چیدمان موتورها در کمربند اصلی . مناطقی که استفاده می شوند دارای اصل و نسب و مؤثر هستند

بیشتر بدانید

مناسب برای کمر ، صندلی ، شکم
نوع ماساژ لرزش ، حرکت
نوع ماساژور برقی
سایر ویژگی ها این کمربند لاغری برای افراد تا 200 کیلوگرم موثر است
دارای 2 تسمه رابط برای افراد بسیار چاق است
دارای یک تایمر 10 دقیقه ای با امکان انتخاب عملکرد اتوماتیک و انتخاب دستی
کمربند لرزش حرارتی دارای 3 موتور با قابلیت حرکت بسیار معکوس معکوس است
2 موتور کمکی در گوشه و کنار قسمت اصلی کمربند و گرمای انتخابی
حالت لرزش قابل تنظیم
دارای صفحه نمایش رنگی با صفحه کلید فارسی و روکش چرمی بسیار با کیفیت است
بهترین کمربند لاغری حرارتی دنومد مدل KL-1286i

کمربند لاغری Life Sense که از الیاف مصنوعی بسیار با دوام ساخته شده و گرما با موتور لرزش بسیار قدرتمندی دارد ، برای سهولت در استفاده کاربران حالت های مختلفی دارد. این کمربند به گونه ای ساخته شده است که شکم را به طور کامل می پوشاند و با امکان ایجاد گرما و ارتعاشات برنامه ریزی شده ، می توان چربی های زیر پوست را از لایه های زیرین خارج کرد ، که این امر باعث لاغری دائمی می شود. .

کمربند لاغری Life Sense با قابلیت گردش گرما در گردش و همچنین 5 مرحله ماساژ توسط موتور بسیار قوی و بادوام و همچنین بسته شدن ارگونومیک با چسب های بادوام ، امکان از بین بردن چربی به طور مساوی را دارد که این امر باعث لاغری و شکل دهی آن می شود. همگام سازی شده است.

مناسب برای کمر ، شکم
نوع ماساژ ارتعاشی
نوع ماساژور برقی
مصرف برق 4 وات
بهترین کمربند لاغری مدل Webro Shep

یکی از راه حل هایی که می تواند چربی های جانبی و شکمی را که از چربی های سخت ساخته شده اند را فشرده کرده و آنها را برای ناپدید شدن و در نهایت کاهش وزن در شکم و پهلوها آماده کنید ، استفاده از کمربندهای لاغری است. چربی های متصل به خصوص در طرفین و اطراف شکم.این وسیله همچنین برای اندام هایی مانند پا ، ران ، بازو و باسن مناسب است و در همه این مکان ها قابل استفاده است. کمربندهای لاغری مکملی برای ورزش هستند به گونه ای که کمربندهای ماساژ لاغری با ماساژ با شدت زیاد و ماساژ بافت چربی باعث تراکم و آماده شدن برای ورزش می شوند و سرانجام چربی می سوزند.مناسب برای شانه ها و گردن ، دست ، کمر ، صندلی ، شکم
نوع لرزش و ماساژ حرکتی
نوع ماساژور برقی
مصرف برق 53 وات
سایر ویژگی های کمربند ماساژور
دارای 2 موتور است
کنترل دستی و تنظیم میزان و شدت ماساژ
اندازه گیری اندازه لاغری دارد
با آداپتور و حمل و نقل
قدرت بیش از 50 وات
کمربند لاغری حرارتی یوتاب مدل حرارتی کد 02

کمربند لاغری YouTube قادر است از طریق گرمای ناشی از ترکیبات معدنی و گیاهی موجود در داخل ، حجم چربی شکم و پهلو را کاهش داده و اندازه محلی را کاهش دهد. کمربند را به مدت 3 دقیقه در مایکروویو قرار داده و سپس اندازه آن را از طریق چسب محصول تنظیم کرده و آن را دور کمر ببندید. اگر 20 دقیقه بعد از ورزش یا بعد از استفاده از ژل لاغری پیچیده شده در سلفون ، کمربند را ببندید ، ما موثرتر خواهیم بود.روش درمانی برای کاهش حجم چربی موضعی و کاهش اندازه شکم و پهلوها از طریق گرما
کاربرد کاهش اندازه موضعی شکم و پهلوها
نوع ماساژور حرارتی برقی
مصرف برق 48 وات
سایر ویژگی ها عضلات را ریلکس کنید
کمربند لاغری التراسونیک سایز XXL

حرفه ای ترین روش لاغری بدون نیاز به عمل جراحی ، بدون درد ، بدون مراجعه مداوم به مراکز زیبایی بدون صدا ، گرما و لرزش ، رفع درمان های سطحی ، چربی عمیق و سلولیت ، مشاوره رایگان قبل و حین درمان ، با سنسور لیفت ، گزارش آنلاین در مورد نحوه استفادهروش درمانی سیستم التراسونیک
سیستم مادون قرمز
کاربرد چربی سوزی و فرم دهی عضلات
صفحه نمایش بله
شدت قابل تنظیم بله
کمربند لاغری ویبرو شیپ مدل IGIA

پس از پیاده روی طولانی یا ورزش شدید ، عضلات بدن نیاز به استراحت دارند. در برخی موارد ، این فشارها می تواند باعث گرفتگی عضلات و درد شود. برای حل این مشکلات می توان کارهای مختلفی انجام داد و یا می توان از ابزارهای مختلفی استفاده کرد.

کمربند تحریک الکتریکی EM30 ، تولید شده توسط Beurer ، برای تسکین درد عضلات شکم و شکم استفاده می شود. از نظر این محصول ، شدت تحریک قابل تنظیم است که عضلات را از طریق الکترودهای خود با شدت های مختلف تحریک می کند و باعث تقویت عضلات طرفین و شکم می شود. در نتیجه میزان چربی در این مناطق کاهش می یابد.

بیشتر بدانید

کمربند قابل تنظیم EM30 برای افرادی که کمرهای مختلفی دارند آسان است. همچنین می توانید از حافظه داخلی EM30 برای مرور جلسات استفاده از این دستگاه استفاده کنید. اگر به دنبال محصولاتی برای کاهش حجم چربی شکم و تقویت عضلات هستید ، می توانید EM30 را انتخاب کنید.

درمان تحریک الکتریکی برای تقویت عضلات شکمی و کمر
استفاده از تقویت عضلات
تایمر بله
سیستم خاموش کردن خودکار بله
صفحه نمایش بله
شدت قابل تنظیم بله
دارای الکترود بله
توضیحات الکترود ساخته شده از کربن رسانا
ویژگی های دیگر نوع عملکرد: تحریک الکتریکی
منبع تغذیه: باتری
نوع صفحه نمایش: LCD
می توانید شدت را از 0 تا 40 تنظیم کنید
دارای حافظه ای برای نظارت مداوم بر عملکرد است
اندازه شکم: از 70 تا 130 سانتی متر
انعطاف پذیر و راحت
مواد الکترود: کربن
دارای 5 برنامه (22 تا 31 دقیقه)
دارای دکمه قفل است
نشانگر باتری
ولتاژ خروجی: 70 ولت
جریان خروجی: 140 میلی آمپر
سخن آخر

هرکسی که اضافه وزن یا چاقی داشته باشد به دنبال یک روش ساده ، سریع و جادویی برای کاهش وزن است. استفاده از کمربند لاغری نه تنها در بین افراد چاق و دارای اضافه وزن محبوب است ، بلکه بسیاری از افراد دارای اضافه وزن نیستند و از تجمع مقداری چربی در شکم و پهلوها احساس ناراحتی می کنند. به نظر می رسد استفاده از این کمربندها یکی از ساده ترین راه های خلاص شدن از شر این چربی ها باشد.

کمربندهای لاغری به کمربندهای کاهش وزن یا کمربندهای سونا نیز معروف هستند که می توانند به تمرین روزانه شما اضافه شوند. طبیعت معده انسان را برای ذخیره چربی و همچنین آب اضافی در بدن ایجاد کرده است. ورزش می تواند تا حدودی ذخیره چربی در سلول های پوست را کاهش دهد ، اما با ورزش آب اضافی کاهش نمی یابد.

اینجاست که کمربندهای لاغری وارد عمل می شوند. می توانید کمربند را به دور کمر ببندید و بدن خود را فعال کنید تا آب اضافی شکم شما خارج شود. هنگامی که بدن از شر آب اضافی خلاص می شود ، وزن کم کرده و وزن کم می کند. البته به خاطر داشته باشید که خلاص شدن از شر چربی شکم یک شبه اتفاق نمی افتد!

برای بهبود نتایج ، لازم است همراه با ورزش منظم برخی از تغییرات رژیم غذایی سالم را نیز شروع کنید. رژیم غذایی نامناسب و عدم ورزش تا حد زیادی در افزایش وزن نقش دارد. قرار گرفتن در کمربند لاغری نتایج مطلوبی را به افراد نشان می دهد که دلیل اصلی آن انتقال سلولهای چربی یا فشرده سازی آنها است.
در این پست سعی شد که پرفروشترین کمربندهای لاغری ویبراتوری و حرارتی به شما معرفی شود . اگر مایل به خرید مدل های بیشتر کمربند لاغری بودید میتوانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.


مشاهده مدل های بیشتر

 

میتوانید مقاله های بهترین هدفون بی سیم ، سشوار رمینگتون و سشوار فیلیپس در سایت پرفروشترین مطالعه فرمایید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *