برترین خرید پوستر دیواری اتاق کودک سه بعدی [دخترانه و پسرانه]

خرید پوستر دیواری اتاق کودک سه بعدی یکی از مواردی است که می تواند به زیبایی هرچه بیشتر مهد کودک کمک کند. پوسترهای مهد کودک در انواع دختران و پسران در بازار از جمله طرح های خارق العاده ، شخصیت های کارتونی و طبیعت موجود است که هر کدام می توانند تأثیر بی نظیری بر کودک بگذارند. .

پوستر دیواری اتاق کودکان محصولی جدید در طراحی داخلی است. این دقیقاً مانند کاغذ دیواری نصب می شود و می توان با استفاده از خمیر کاغذ دیواری به دیوار وصل کرد. با پارچه مرطوب قابل شستشو و در برابر نور خورشید مقاوم هستند ، گزینه مناسبی برای استفاده طولانی مدت هستند. طرح های سه بعدی بیشتر مورد قبول کودکان است که باعث خاصیت بیشتر اتاق می شود. در ادامه ، 7 مورد از جدیدترین پوسترهای اتاق خواب بچه گانه دخترانه و پسرانه را در انواع مختلف ارائه خواهیم داد.

انواع پوستر دیواری کودکانه

پوستر دیواری چیست و معرفی انواع مدل پوستر اتاق کودک در کلیپ زیر.

پوستر دیواری اتاق کودک طرح زیبای خفته کد pk152

پوستر دیواری اتاق کودک طرح زیبای خفته کد pk152 main 1 1

خرید پوستر دیواری اتاق کودک به عنوان دکوراسیونی جدید و حرفه ای برای پوشش دیوارها در طراحی داخلی شناخته می شوند. انواع طرح ها و رنگ ها ، طرح های زیبا و چشم نواز ، طرح سه بعدی و کیفیت درجه یک از جمله عوامل مهمی است که پوسترهای دیواری را ایجاد می کند. ملافه و رنگ.

استفاده از پوسترهای دیواری برای پوشاندن دیوارها منجر به ایجاد فضایی لوکس و مجلل می شود و همچنین به شما کمک می کند تا با هزینه ای مقرون به صرفه و در مدت زمان کوتاه دکوراسیون خاصی داشته باشید. در تولید پوستر دیواری ، روش های مختلف چاپ و همچنین طیف گسترده ای از کاغذ وجود دارد و استفاده از مواد با کیفیت می تواند عملکرد بسیار خوبی را برای مشتریان عزیز فراهم کند ، بنابراین ، پوستر دیواری ما چاپ شده بر روی کاغذ براق که دارای شرایط براق و زیبا با دمای 250 گرم در متر مربع است که می تواند نصب شود و چاپ با کیفیت بالا را به مشتریان گرامی ارائه دهد.

این کاغذها مقاومت بالایی در برابر نور دارند و کاملاً قابل شستشو هستند. نصب این پوسترها کار بسیار دشواری است و نصب کننده های حرفه ای و چسب برای نصب توصیه می شود. از مواد گیاهی استفاده کنید.
پوستر دیواری اتاق کودک طرح پاندا و رنگین کمان کد 2265

پوستر دیواری اتاق کودک طرح پاندا و رنگین کمان کد 2265 main 1 2

امروزه پوسترهای دیواری به عنوان دکوراسیونی جدید و حرفه ای برای پوشش دیوارها در طراحی داخلی شناخته می شوند. انواع طرح ها و رنگ ها ، طرح های زیبا و چشم نواز ، طرح سه بعدی و کیفیت درجه یک از جمله عوامل مهمی است که پوسترهای دیواری را ایجاد می کند.

ملافه و رنگ. استفاده از پوسترهای دیواری برای پوشاندن دیوارها منجر به ایجاد فضایی لوکس و مجلل می شود و همچنین به شما کمک می کند تا با هزینه ای مقرون به صرفه و در مدت زمان کوتاه دکوراسیون خاصی داشته باشید. در تولید پوستر دیواری ، روش های مختلف چاپ و همچنین طیف گسترده ای از کاغذ وجود دارد و استفاده از مواد با کیفیت می تواند عملکرد بسیار خوبی را برای مشتریان عزیز فراهم کند ، بنابراین ، پوستر دیواری ما چاپ شده بر روی کاغذ براق که دارای شرایط براق و زیبا با دمای 250 گرم در متر مربع است که می تواند نصب شود و چاپ با کیفیت بالا را به مشتریان گرامی ارائه دهد.

این کاغذها مقاومت بالایی در برابر نور دارند و کاملاً قابل شستشو هستند. نصب این پوسترها کار بسیار دشواری است و نصب کننده های حرفه ای و چسب برای نصب توصیه می شود. از مواد گیاهی استفاده کنید.
پوستر دیواری اتاق کودک طرح پرنسس سیندرلا کد pk150

پوستر دیواری اتاق کودک طرح پرنسس سیندرلا کد pk150 main 1 1

خرید پوستر دیواری اتاق کودک به عنوان دکوراسیونی جدید و حرفه ای برای پوشش دیوارها در طراحی داخلی شناخته می شوند. انواع طرح ها و رنگ ها ، طرح های زیبا و چشم نواز ، طرح سه بعدی و کیفیت درجه یک از جمله عوامل مهمی است که پوسترهای دیواری را ایجاد می کند. ملافه و رنگ. استفاده از پوسترهای دیواری برای پوشاندن دیوارها منجر به ایجاد فضایی لوکس و مجلل می شود و همچنین به شما کمک می کند تا با هزینه ای مقرون به صرفه و در مدت زمان کوتاه دکوراسیون خاصی داشته باشید.

در تولید پوستر دیواری ، روش های مختلف چاپ و همچنین طیف گسترده ای از کاغذ وجود دارد و استفاده از مواد با کیفیت می تواند عملکرد بسیار خوبی را برای مشتریان عزیز فراهم کند ، بنابراین ، پوستر دیواری ما چاپ شده بر روی کاغذ براق که دارای شرایط براق و زیبا با دمای 250 گرم در متر مربع است که می تواند نصب شود و چاپ با کیفیت بالا را به مشتریان گرامی ارائه دهد. این کاغذها مقاومت بالایی در برابر نور دارند و کاملاً قابل شستشو هستند. نصب این پوسترها کار بسیار دشواری است و نصب کننده های حرفه ای و چسب برای نصب توصیه می شود. از مواد گیاهی استفاده کنید.
پوستر دیواری اتاق کودک طرح باب اسفنجی کد pk171

پوستر دیواری اتاق کودک طرح باب اسفنجی کد pk171 main 1 1
پوستر دیواری اتاق کودک طرح تک شاخ کد pk123

پوستر دیواری اتاق کودک طرح تک شاخ کد pk123 main 1 1
پوستر دیواری سه بعدی طرح کودک کد B66362

پوستر دیواری سه بعدی طرح کودک کد B66362

 • ابعاد بسته بندی 5×5×100 سانتی متر
 • وزن بسته بندی 2000 گرم
 • کاربری مسکونی , فانتزی
 • چسب ندارد
 • قابلیت شست و شو دارد

 

 • نصب سریع و آسان
 • قابل شست و شو و پاکسازی با پارچه مرطوب
 • مقاوم در برابر نور مستقیم خورشید و نورهای موضعی
 • کیفیت فوق العاده چاپ
 • طراحی بی نظیر به صورت سه بعدی

 
پوستر دیواری اتاق کودک طرح آهو و خرگوش کد pk183

پوستر دیواری اتاق کودک طرح آهو و خرگوش کد pk183 main 1 1
خرید پوستر دیواری اتاق کودک سه بعدی کودک کد 16982073

پوستر دیواری سه بعدی کودک کد 16982073

 • نصب سریع و آسان
 • قابل شست و شو و پاکسازی با پارچه مرطوب
 • مقاوم در برابر نور مستقیم خورشید و نورهای موضعی
 • کیفیت فوق العاده چاپ
 • طراحی بی نظیر به صورت سه بعدی

 

 • ابعاد بسته بندی 110×25×25 سانتی متر
 • وزن بسته بندی 2500 گرم
 • کاربری مسکونی , اداری ,فانتزی
 • تعداد تکه 4 عدد
 • طرح برجسته ندارد

 
خرید پوستر دیواری اتاق کودک طرح مینیون ها کد pk164

پوستر دیواری اتاق کودک طرح مینیون ها کد pk164 main 1 1
پوستر دیواری کد 2518136

پوستر دیواری کد 2518136

 • قابلیت آنتی استاتیک ضد الکتریسته ساکن
 • ابعاد بسته بندی: 10*100 سانتی متر

 

 • جنس کاغذ دیواری کنواس کره ایی
 • کیفیت فوق العاده در چاپ
 • متریال دوست دار محیط زیست

 

خرید پوستر اتا سفارشی با الگوهایی مانند: شهر ، جنگل ، دریا ، پرتره و غیره ، کیفیت چاپ بسیار مهم است زیرا باعث می شود منظره ای دلپذیر را در خانه و محل کار ایجاد کنید و اینها تصاویر نیز باید باشد این سبک ، قابل شستشو است. امروزه در دکوراسیون داخلی از این کاغذ دیواری ها بسیار استفاده می شود زیرا سود بیشتری نسبت به رنگ ها و سنگ های تزئینی دارند و جلوه زیباتری دارند. مواد این کاغذ دیواری ها ترکیبی از پوشش های کاغذی ، پی وی سی یا پلی اورتان است که باعث می شود کیفیت این محصول درجه دو و قابل شستشو نباشد.

 
پوستر دیواری اتاق کودک طرح موشک فضایی کد pk184

پوستر دیواری اتاق کودک طرح موشک فضایی کد pk184 main 1 1

امروزه خرید پوستر دیواری اتاق کودک به عنوان دکوراسیونی جدید و حرفه ای برای پوشش دیوارها در طراحی داخلی شناخته می شوند. انواع طرح ها و رنگ ها ، طرح های زیبا و چشم نواز ، طرح سه بعدی و کیفیت درجه یک از جمله عوامل مهمی است که پوسترهای دیواری را ایجاد می کند. ملافه و رنگ استفاده از پوسترهای دیواری برای پوشاندن دیوارها منجر به ایجاد فضایی لوکس و مجلل می شود و همچنین به شما کمک می کند.

تا با هزینه ای مقرون به صرفه و در مدت زمان کوتاه دکوراسیون خاصی داشته باشید. در تولید پوستر دیواری ، روش های مختلف چاپ و همچنین طیف گسترده ای از کاغذ وجود دارد و استفاده از مواد با کیفیت می تواند عملکرد بسیار خوبی را برای مشتریان عزیز فراهم کند ، بنابراین ، پوستر دیواری ما چاپ شده بر روی کاغذ براق که دارای شرایط براق و زیبا با دمای 250 گرم در متر مربع است که می تواند نصب شود و چاپ با کیفیت بالا را به مشتریان گرامی ارائه دهد.

این کاغذها مقاومت بالایی در برابر نور دارند و کاملاً قابل شستشو هستند. نصب این پوسترها کار بسیار دشواری است و نصب کننده های حرفه ای و چسب برای نصب توصیه می شود. از مواد گیاهی استفاده کنید.
پوستر دیواری اتاق کودک طرح آکواریوم کد 15659712 main 1 2

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *