برترین خرید کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک [دخترانه و پسرانه]

خرید کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک  یکی از مواردی است که می تواند به زیبایی هرچه بیشتر مهد کودک کمک کند. پوسترهای مهد کودک در انواع دختران و پسران در بازار از جمله طرح های خارق العاده ، شخصیت های کارتونی و طبیعت موجود است که هر کدام می توانند تأثیر بی نظیری بر کودک بگذارند. .

پوستر دیواری اتاق کودکان محصولی جدید در طراحی داخلی است. این دقیقاً مانند کاغذ دیواری نصب می شود و می توان با استفاده از خمیر کاغذ دیواری به دیوار وصل کرد. با پارچه مرطوب قابل شستشو و در برابر نور خورشید مقاوم هستند ، گزینه مناسبی برای استفاده طولانی مدت هستند. طرح های سه بعدی بیشتر مورد قبول کودکان است که باعث خاصیت بیشتر اتاق می شود. در ادامه ، 7 مورد از جدیدترین پوسترهای اتاق خواب بچه گانه دخترانه و پسرانه را در انواع مختلف ارائه خواهیم داد.

انواع پوستر دیواری کودکانه

پوستر دیواری چیست و معرفی انواع مدل پوستر اتاق کودک در کلیپ زیر.

پوستر دیواری اتاق کودک طرح زیبای خفته کد pk152

پوستر دیواری اتاق کودک طرح زیبای خفته کد pk152 main 1 1

خرید پوستر دیواری اتاق کودک به عنوان دکوراسیونی جدید و حرفه ای برای پوشش دیوارها در طراحی داخلی شناخته می شوند. انواع طرح ها و رنگ ها ، طرح های زیبا و چشم نواز ، طرح سه بعدی و کیفیت درجه یک از جمله عوامل مهمی است که پوسترهای دیواری را ایجاد می کند. ملافه و رنگ.

استفاده از پوسترهای دیواری برای پوشاندن دیوارها منجر به ایجاد فضایی لوکس و مجلل می شود و همچنین به شما کمک می کند تا با هزینه ای مقرون به صرفه و در مدت زمان کوتاه دکوراسیون خاصی داشته باشید. در تولید پوستر دیواری ، روش های مختلف چاپ و همچنین طیف گسترده ای از کاغذ وجود دارد و استفاده از مواد با کیفیت می تواند عملکرد بسیار خوبی را برای مشتریان عزیز فراهم کند ، بنابراین ، پوستر دیواری ما چاپ شده بر روی کاغذ براق که دارای شرایط براق و زیبا با دمای 250 گرم در متر مربع است که می تواند نصب شود و چاپ با کیفیت بالا را به مشتریان گرامی ارائه دهد.

این کاغذها مقاومت بالایی در برابر نور دارند و کاملاً قابل شستشو هستند. نصب این پوسترها کار بسیار دشواری است و نصب کننده های حرفه ای و چسب برای نصب توصیه می شود. از مواد گیاهی استفاده کنید.

ناموجود
پوستر دیواری اتاق کودک طرح پاندا و رنگین کمان کد 2265

پوستر دیواری اتاق کودک طرح پاندا و رنگین کمان کد 2265 main 1 2

امروزه پوسترهای دیواری به عنوان دکوراسیونی جدید و حرفه ای برای پوشش دیوارها در طراحی داخلی شناخته می شوند. انواع طرح ها و رنگ ها ، طرح های زیبا و چشم نواز ، طرح سه بعدی و کیفیت درجه یک از جمله عوامل مهمی است که پوسترهای دیواری را ایجاد می کند.

ملافه و رنگ. استفاده از پوسترهای دیواری برای پوشاندن دیوارها منجر به ایجاد فضایی لوکس و مجلل می شود و همچنین به شما کمک می کند تا با هزینه ای مقرون به صرفه و در مدت زمان کوتاه دکوراسیون خاصی داشته باشید. در تولید پوستر دیواری ، روش های مختلف چاپ و همچنین طیف گسترده ای از کاغذ وجود دارد و استفاده از مواد با کیفیت می تواند عملکرد بسیار خوبی را برای مشتریان عزیز فراهم کند ، بنابراین ، پوستر دیواری ما چاپ شده بر روی کاغذ براق که دارای شرایط براق و زیبا با دمای 250 گرم در متر مربع است که می تواند نصب شود و چاپ با کیفیت بالا را به مشتریان گرامی ارائه دهد.

این کاغذها مقاومت بالایی در برابر نور دارند و کاملاً قابل شستشو هستند. نصب این پوسترها کار بسیار دشواری است و نصب کننده های حرفه ای و چسب برای نصب توصیه می شود. از مواد گیاهی استفاده کنید.

ناموجود
پوستر دیواری اتاق کودک طرح پرنسس سیندرلا کد pk150

پوستر دیواری اتاق کودک طرح پرنسس سیندرلا کد pk150 main 1 1

خرید پوستر دیواری اتاق کودک به عنوان دکوراسیونی جدید و حرفه ای برای پوشش دیوارها در طراحی داخلی شناخته می شوند. انواع طرح ها و رنگ ها ، طرح های زیبا و چشم نواز ، طرح سه بعدی و کیفیت درجه یک از جمله عوامل مهمی است که پوسترهای دیواری را ایجاد می کند. ملافه و رنگ. استفاده از پوسترهای دیواری برای پوشاندن دیوارها منجر به ایجاد فضایی لوکس و مجلل می شود و همچنین به شما کمک می کند تا با هزینه ای مقرون به صرفه و در مدت زمان کوتاه دکوراسیون خاصی داشته باشید.

در تولید پوستر دیواری ، روش های مختلف چاپ و همچنین طیف گسترده ای از کاغذ وجود دارد و استفاده از مواد با کیفیت می تواند عملکرد بسیار خوبی را برای مشتریان عزیز فراهم کند ، بنابراین ، پوستر دیواری ما چاپ شده بر روی کاغذ براق که دارای شرایط براق و زیبا با دمای 250 گرم در متر مربع است که می تواند نصب شود و چاپ با کیفیت بالا را به مشتریان گرامی ارائه دهد. این کاغذها مقاومت بالایی در برابر نور دارند و کاملاً قابل شستشو هستند. نصب این پوسترها کار بسیار دشواری است و نصب کننده های حرفه ای و چسب برای نصب توصیه می شود. از مواد گیاهی استفاده کنید.

ناموجود
پوستر دیواری اتاق کودک طرح باب اسفنجی کد pk171

پوستر دیواری اتاق کودک طرح باب اسفنجی کد pk171 main 1 1

ناموجود
پوستر دیواری اتاق کودک طرح تک شاخ کد pk123

پوستر دیواری اتاق کودک طرح تک شاخ کد pk123 main 1 1

ناموجود
پوستر دیواری سه بعدی طرح کودک کد B66362

پوستر دیواری سه بعدی طرح کودک کد B66362

 • ابعاد بسته بندی 5×5×100 سانتی متر
 • وزن بسته بندی 2000 گرم
 • کاربری مسکونی , فانتزی
 • چسب ندارد
 • قابلیت شست و شو دارد

 

 • نصب سریع و آسان
 • قابل شست و شو و پاکسازی با پارچه مرطوب
 • مقاوم در برابر نور مستقیم خورشید و نورهای موضعی
 • کیفیت فوق العاده چاپ
 • طراحی بی نظیر به صورت سه بعدی

 

ناموجود
پوستر دیواری اتاق کودک طرح آهو و خرگوش کد pk183

پوستر دیواری اتاق کودک طرح آهو و خرگوش کد pk183 main 1 1

ناموجود
خرید پوستر دیواری اتاق کودک سه بعدی کودک کد 16982073

پوستر دیواری سه بعدی کودک کد 16982073

 • نصب سریع و آسان
 • قابل شست و شو و پاکسازی با پارچه مرطوب
 • مقاوم در برابر نور مستقیم خورشید و نورهای موضعی
 • کیفیت فوق العاده چاپ
 • طراحی بی نظیر به صورت سه بعدی

 

 • ابعاد بسته بندی 110×25×25 سانتی متر
 • وزن بسته بندی 2500 گرم
 • کاربری مسکونی , اداری ,فانتزی
 • تعداد تکه 4 عدد
 • طرح برجسته ندارد

 

ناموجود
خرید پوستر دیواری اتاق کودک طرح مینیون ها کد pk164

پوستر دیواری اتاق کودک طرح مینیون ها کد pk164 main 1 1

ناموجود
پوستر دیواری کد 2518136

پوستر دیواری کد 2518136

 • قابلیت آنتی استاتیک ضد الکتریسته ساکن
 • ابعاد بسته بندی: 10*100 سانتی متر

 

 • جنس کاغذ دیواری کنواس کره ایی
 • کیفیت فوق العاده در چاپ
 • متریال دوست دار محیط زیست

 

خرید پوستر اتا سفارشی با الگوهایی مانند: شهر ، جنگل ، دریا ، پرتره و غیره ، کیفیت چاپ بسیار مهم است زیرا باعث می شود منظره ای دلپذیر را در خانه و محل کار ایجاد کنید و اینها تصاویر نیز باید باشد این سبک ، قابل شستشو است. امروزه در دکوراسیون داخلی از این کاغذ دیواری ها بسیار استفاده می شود زیرا سود بیشتری نسبت به رنگ ها و سنگ های تزئینی دارند و جلوه زیباتری دارند. مواد این کاغذ دیواری ها ترکیبی از پوشش های کاغذی ، پی وی سی یا پلی اورتان است که باعث می شود کیفیت این محصول درجه دو و قابل شستشو نباشد.

 

ناموجود
پوستر دیواری اتاق کودک طرح موشک فضایی کد pk184

پوستر دیواری اتاق کودک طرح موشک فضایی کد pk184 main 1 1

امروزه خرید پوستر دیواری اتاق کودک به عنوان دکوراسیونی جدید و حرفه ای برای پوشش دیوارها در طراحی داخلی شناخته می شوند. انواع طرح ها و رنگ ها ، طرح های زیبا و چشم نواز ، طرح سه بعدی و کیفیت درجه یک از جمله عوامل مهمی است که پوسترهای دیواری را ایجاد می کند. ملافه و رنگ استفاده از پوسترهای دیواری برای پوشاندن دیوارها منجر به ایجاد فضایی لوکس و مجلل می شود و همچنین به شما کمک می کند.

تا با هزینه ای مقرون به صرفه و در مدت زمان کوتاه دکوراسیون خاصی داشته باشید. در تولید پوستر دیواری ، روش های مختلف چاپ و همچنین طیف گسترده ای از کاغذ وجود دارد و استفاده از مواد با کیفیت می تواند عملکرد بسیار خوبی را برای مشتریان عزیز فراهم کند ، بنابراین ، پوستر دیواری ما چاپ شده بر روی کاغذ براق که دارای شرایط براق و زیبا با دمای 250 گرم در متر مربع است که می تواند نصب شود و چاپ با کیفیت بالا را به مشتریان گرامی ارائه دهد.

این کاغذها مقاومت بالایی در برابر نور دارند و کاملاً قابل شستشو هستند. نصب این پوسترها کار بسیار دشواری است و نصب کننده های حرفه ای و چسب برای نصب توصیه می شود. از مواد گیاهی استفاده کنید.

ناموجود
پوستر دیواری اتاق کودک طرح آکواریوم کد 15659712 main 1 2

ناموجود

دیدگاهتان را بنویسید