بررسی و خرید بهترین نوک اتود 0.5 از دیجی کالا با تخفیف

برای خرید بهترین نوک اتود 0.5 ، ضخامت همه نوک‌ها برابر نیست. باید نوکی بخرید که به قطر نوشتاری مداد نوکیتان بخورد. پس به عددی که روی بدنه یا گیره اتودها می‌زنند دقت کنید. این عدد به میلی‌متر است. و می‌تواند بین ۰٫۲ تا 0.9 (میلی‌متر) متغیر باشد. هر ضخامتی کارایی خاص خودش را دارد. بنابراین منطقی‌تر است که برای خرید اتود اول به ضخامت نوکی که می‌خورد دقت کنیم. وقتی نوکی ضخامتش مناسب ما نباشد، اتودی را هم که خریده‌ایم بلااستفاده می‌گذارد. برخی ضخامت‌ها همه‌کاره و برخی دیگر صرفا برای مصارف خاص مناسب‌اند.

ضمنا برای آشنایی با بهترین مداد نوکی 0.5 یه صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

نوک اتود 0.5 میلی‌متری اونر طرح 13105 مدل High Polymer بسته 2 عددی

 

بهترین نوک اتود 0.5 میلی متری اونر یکی از بهترین و پرفروشترین ها در لوازم تحریر میباشد  با وجود نوک مناسب می‌توانید مدت زیادی از یک مدادنوکی استفاده کنید. «نوک مداد نوکی 0.5 میلی‌متری اونر مدل High Polymer طرح 13105» همان نوکی است که جایش در مخزن مداد نوکی شما خالی است. شما می‌توانید با هر نوک داخل این بسته مدت زیادی بنویسید. درجه‌ی سختی هر یک از این نوک‌ها HB است و به همین دلیل برای نوشتن یا حتی تست زدن هم مناسب است.
این نوک‌ها در یک جعبه‌ی پلاستیکی کم وزن جمع شده‌اند تا بتوانید آن‌ها را به راحتی در جامدادی خود گذاشته و حمل کنید. قطر این نوک 0.5 میلی‌متر بوده و از آنجا که نوکی با این قطر نوشتار و این درجه‌ی سختی از رایج‌ترین نوک‌های قابل ‌استفاده هستند، بسیاری از افراد می‌توانند در مدرسه، دانشگاه و اداره از آن‌ استفاده کنند.شما میتوانید این نوک رو از سایت پر فروشترین ها خریداری کنید.
 

مشخصات نوک مداد نوکی 0.5 میلی‌متری اونر طرح 13105 مدل High Polymer بسته 2 عددی

 • ضخامت 0.5 میلی‌متر
 • دو بسته 24 عددی
 • تعداد ، چهل و هشت عدد
 • درجه سختی HBنوک اتود 0.5 میلی متری پنتر مدل Highpolymer بسته 2 عددی

 

 

نوک 0.5 میلی متری پنتر  یکی از بهترین و پرفروشترین ها در لوازم تحریر میباشد  با وجود نوک مناسب می‌توانید مدت زیادی از یک مدادنوکی استفاده کنید. «نوک مداد نوکی 0.5 میلی‌متری پنتر همان نوکی است که جایش در مخزن مداد نوکی شما خالی است. شما می‌توانید با هر نوک داخل این بسته مدت زیادی بنویسید.
درجه‌ی سختی هر یک از این نوک‌ها 2B است و به همین دلیل برای نوشتن یا حتی تست زدن هم مناسب است. این نوک‌ها در یک جعبه‌ی پلاستیکی کم وزن جمع شده‌اند تا بتوانید آن‌ها را به راحتی در جامدادی خود گذاشته و حمل کنید. قطر این نوک 0.5 میلی‌متر بوده و از آنجا که نوکی با این قطر نوشتار و این درجه‌ی سختی از رایج‌ترین نوک‌های قابل ‌استفاده هستند، بسیاری از افراد می‌توانند در مدرسه، دانشگاه و اداره از آن‌ استفاده کنند.شما میتوانید این نوک رو از سایت پر فروشترین ها خریداری کنید.
 

مشخصات نوک مداد نوکی 0.5 میلی متری پنتر مدل Highpolymer بسته 2 عددی

 • ضخامت 0.5 میلی‌متر
 • طول نوک 6 سانتی‌متر
 • ابعاد بسته‌بندی: 0.5 × 2 × 7.5 سانتی‌متر
 • تعداد ، بیست و چهار عدد
 • درجه سختی 2B
 • وزن بسته‌بندی: 5 گرمنوک مداد نوکی 0.5 میلی متری نو کد 79

 

نوک 0.5 میلی متری نو کد79 یکی از بهترین و پرفروشترین ها در لوازم تحریر میباشد  با وجود نوک مناسب می‌توانید مدت زیادی از یک مدادنوکی استفاده کنید. «نوک مداد نوکی 0.5 میلی‌متری نو کد 79 همان نوکی است که جایش در مخزن مداد نوکی شما خالی است. شما می‌توانید با هر نوک داخل این بسته مدت زیادی بنویسید. درجه‌ی سختی هر یک از این نوک‌ها 2B  است و به همین دلیل برای نوشتن یا حتی تست زدن هم مناسب است. این نوک‌ها در یک جعبه‌ی پلاستیکی کم وزن جمع شده‌اند تا بتوانید آن‌ها را به راحتی در جامدادی خود گذاشته و حمل کنید. قطر این نوک 0.5 میلی‌متر بوده و از آنجا که نوکی با این قطر نوشتار و این درجه‌ی سختی از رایج‌ترین نوک‌های قابل ‌استفاده هستند، بسیاری از افراد می‌توانند در مدرسه، دانشگاه و اداره از آن‌ استفاده کنند.شما میتوانید این نوک رو از سایت پر فروشترین ها خریداری کنید.
 

مشخصات نوک مداد نوکی 0.5 میلی متری نو کد 79

 • ضخامت 0.5 میلی‌متر
 • طول نوک 6 سانتی‌متر
 • تعداد ، بیست عدد
 • درجه سختی 2B

( موجود نیست )نوک مداد نوکی 0.5 میلی متری نو مدل G-2293 بسته 2 عددی

 

بهترین نوک 0.5 میلی متری نو 2293-G یکی از بهترین و پرفروشترین ها در لوازم تحریر میباشد با وجود نوک مناسب می‌توانید مدت زیادی از یک مدادنوکی استفاده کنید. «نوک مداد نوکی 0.5 میلی‌متری نو کد 2293-G همان نوکی است که جایش در مخزن مداد نوکی شما خالی است. شما می‌توانید با هر نوک داخل این بسته مدت زیادی بنویسید.درجه‌ی سختی هر یک از این نوک‌ها 2B  است و به همین دلیل برای نوشتن یا حتی تست زدن هم مناسب است. این نوک‌ها در یک جعبه‌ی پلاستیکی کم وزن جمع شده‌اند تا بتوانید آن‌ها را به راحتی در جامدادی خود گذاشته و حمل کنید. قطر این نوک 0.5 میلی‌متر بوده و از آنجا که نوکی با این قطر نوشتار و این درجه‌ی سختی از رایج‌ترین نوک‌های قابل ‌استفاده هستند، بسیاری از افراد می‌توانند در مدرسه، دانشگاه و اداره از آن‌ استفاده کنند.شما میتوانید این نوک رو از سایت پر فروشترین ها خریداری کنید. هر بسته نوک 0.5 میلی متری کنو (know) با درجه نرمی 2B شامل 20 عدد نوک به طول 9 سانتی متر می باشد.

مشخصات نوک مداد نوکی 0.5 میلی متری نو مدل G-2293 بسته 2 عددی

 • ضخامت 0.5 میلی‌متر
 • طول نوک 9 سانتی‌متر
 • ابعاد بسته بندی: 6x18x100 میلی‌متر
 • تعداد ، چهل عدد
 • درجه سختی 2B
 • دارای دو بسته 20 عددی نوک 0.5 میلیمتری به طول 90 میلیمترنوک مداد نوکی استدلر مدل Mars micro carbon کد 250 قطر 0.5 میلی متر

 

بهترین نوک 0.5 میلی متری استدلر کد 250 یکی از بهترین و پرفروشترین ها در لوازم تحریر میباشد با وجود نوک مناسب می‌توانید مدت زیادی از یک مدادنوکی استفاده کنید. «نوک مداد نوکی 0.5 میلی‌متری استدلر  کد 250 همان نوکی است که جایش در مخزن مداد نوکی شما خالی است. شما می‌توانید با هر نوک داخل این بسته مدت زیادی بنویسید. درجه‌ی سختی هر یک از این نوک‌ها HB  است و به همین دلیل برای نوشتن یا حتی تست زدن هم مناسب است.این نوک‌ها در یک جعبه‌ی پلاستیکی کم وزن جمع شده‌اند تا بتوانید آن‌ها را به راحتی در جامدادی خود گذاشته و حمل کنید. قطر این نوک 0.5 میلی‌متر بوده و از آنجا که نوکی با این قطر نوشتار و این درجه‌ی سختی از رایج‌ترین نوک‌های قابل ‌استفاده هستند، بسیاری از افراد می‌توانند در مدرسه، دانشگاه و اداره از آن‌ استفاده کنند.شما میتوانید این نوک رو از سایت پر فروشترین ها خریداری کنید. کیفیت بالا و ایجاد خطوط غنی بدون قطع شدن ضخامت از باریکترین عرض 0.3 تا 1.3 درجه سختی از 2H تا 2B ایده آل برای نوشتن،معماری،طراحی با تکنولوژی برتر ساخت بدون نیاز به تیز کردن نوک.

مشخصات نوک مداد نوکی استدلر مدل Mars micro carbon کد 250 قطر 0.5 میلی متر

 • ضخامت 0.5 میلی‌متر
 • طول نوک 9 سانتی‌متر
 • تعداد ، دوازده عدد
 • درجه سختی HB

(موجود نیست)نوک مداد نوکی 0.5 میلی متری تکنیکال مدل رنگی 20 عددی

 

بهترین نوک 0.5 میلی متری تکنیکال مدل رنگی 20 عددی یکی از بهترین و پرفروشترین ها در لوازم تحریر میباشد با وجود نوک مناسب می‌توانید مدت زیادی از یک مدادنوکی استفاده کنید. نوک  0.5 میلی‌متری  تکنیکال مدل رنگی و جذاب همان نوکی است که جایش در مخزن مداد نوکی شما خالی است. شما می‌توانید با هر نوک داخل این بسته مدت زیادی بنویسید.درجه‌ی سختی هر یک از این نوک‌ها HB  است و به همین دلیل برای نوشتن یا حتی تست زدن هم مناسب است. این نوک‌ها در یک جعبه‌ی پلاستیکی کم وزن جمع شده‌اند تا بتوانید آن‌ها را به راحتی در جامدادی خود گذاشته و حمل کنید. قطر این نوک 0.5 میلی‌متر بوده و از آنجا که نوکی با این قطر نوشتار و این درجه‌ی سختی از رایج‌ترین نوک‌های قابل ‌استفاده هستند، بسیاری از افراد می‌توانند در مدرسه، دانشگاه و اداره از آن‌ استفاده کنند.شما میتوانید این نوک رو از سایت پر فروشترین ها خریداری کنید.

مشخصات نوک اتود 0.5 میلی متری تکنیکال مدل رنگی 20 عددی

 • ضخامت 0.5 میلی‌متر
 • با رنگبندی
 • تعداد ، بیست عدد
 • درجه سختی HB

موجود نیستنوک مداد نوکی 0.5 میلی متری تحریران بسته 2 عددی

 

نوک 0.5 میلی متری تحریران بسته 2 عددی یکی از بهترین و پرفروشترین ها در لوازم تحریر میباشد با وجود نوک مناسب می‌توانید مدت زیادی از یک مدادنوکی استفاده کنید. نوک  0.5 میلی‌متری  تحریران بسته 2عددی همان نوکی است که جایش در مخزن مداد نوکی شما خالی است. شما می‌توانید با هر نوک داخل این بسته مدت زیادی بنویسید. درجه‌ی سختی هر یک از این نوک‌ها HB  است و به همین دلیل برای نوشتن یا حتی تست زدن هم مناسب است.
این نوک‌ها در یک جعبه‌ی پلاستیکی کم وزن جمع شده‌اند تا بتوانید آن‌ها را به راحتی در جامدادی خود گذاشته و حمل کنید. قطر این نوک 0.5 میلی‌متر بوده و از آنجا که نوکی با این قطر نوشتار و این درجه‌ی سختی از رایج‌ترین نوک‌های قابل ‌استفاده هستند .  بسیاری از افراد می‌توانند در مدرسه، دانشگاه و اداره از آن‌ استفاده کنند.شما میتوانید این نوک رو از سایت پر فروشترین ها خریداری کنید.

مشخصات نوک مداد نوکی 0.5 میلی متری تحریران بسته 2 عددی

 • ضخامت 0.5 میلی‌متر
 • طول نوک 9 سانتی متر
 • تعداد ، چهل و هشت عدد
 • درجه سختی HBنوک مدادنوکی 0.5 میلی متری فابرکاستل مدل superfine کد134675 بسته 2عددی

 

 

بهترین نوک 0.5 میلی متری فابرکاستل  یکی از بهترین و پرفروشترین ها در لوازم تحریر میباشد با وجود نوک مناسب می‌توانید مدت زیادی از یک مدادنوکی استفاده کنید. نوک  0.5 میلی‌متری فابرکاستل همان نوکی است که جایش در مخزن مداد نوکی شما خالی است. شما می‌توانید با هر نوک داخل این بسته مدت زیادی بنویسید. درجه‌ی سختی هر یک از این نوک‌ها HB  است و به همین دلیل برای نوشتن یا حتی تست زدن هم مناسب است.این نوک‌ها در یک جعبه‌ی پلاستیکی کم وزن جمع شده‌اند تا بتوانید آن‌ها را به راحتی در جامدادی خود گذاشته و حمل کنید. قطر این نوک 0.5 میلی‌متر بوده و از آنجا که نوکی با این قطر نوشتار و این درجه‌ی سختی از رایج‌ترین نوک‌های قابل ‌استفاده هستند، بسیاری از افراد می‌توانند در مدرسه، دانشگاه و اداره از آن‌ استفاده کنند.شما میتوانید این نوک رو از سایت پر فروشترین ها خریداری کنید.

مشخصات نوک اتود 0.5 میلی متری فابرکاستل مدل superfine کد134675 بسته 2عددی

 • ضخامت 0.5 میلی‌متر
 • طول نوک 9 سانتی متر
 • تعداد ، بیست عدد
 • درجه سختی HB

ناموجودنوک اتود 0.5 میلی متری دی لایت مدل Fantasia-115 بسته 2 عددی

 

نوک 0.5 میلی متری دی لایت   یکی از بهترین و پرفروشترین ها در لوازم تحریر میباشد با وجود نوک مناسب می‌توانید مدت زیادی از یک مدادنوکی استفاده کنید. نوک  0.5 میلی‌متری دی لایت همان نوکی است که جایش در مخزن مداد نوکی شما خالی است. شما می‌توانید با هر نوک داخل این بسته مدت زیادی بنویسید. درجه‌ی سختی هر یک از این نوک‌ها  2B است و به همین دلیل برای نوشتن یا حتی تست زدن هم مناسب است. این نوک‌ها در یک جعبه‌ی پلاستیکی کم وزن جمع شده‌اند تا بتوانید آن‌ها را به راحتی در جامدادی خود گذاشته و حمل کنید. قطر این نوک 0.5 میلی‌متر بوده و از آنجا که نوکی با این قطر نوشتار و این درجه‌ی سختی از رایج‌ترین نوک‌های قابل ‌استفاده هستند، بسیاری از افراد می‌توانند در مدرسه، دانشگاه و اداره از آن‌ استفاده کنند.شما میتوانید این نوک رو از سایت پر فروشترین ها خریداری کنید.

مشخصاتنوک مداد نوکی 0.5 میلی متری دی لایت مدل Fantasia-115 بسته 2 عددی

 • ضخامت 0.5 میلی‌متر
 • دارای دو بسته 24 عددی نوک 0.5 میلیمتر به طول 75 میلیمتر
 • تعداد ، چهل و هشت عدد
 • درجه سختی 2Bنوک مداد نوکی 0.5 میلی متری ایمر 120 عددی مدل JM336

 

بهترین نوک اتود 0.5 میلی متری ایمر120  یکی از بهترین و پرفروشترین ها در لوازم تحریر میباشد با وجود نوک مناسب می‌توانید مدت زیادی از یک مدادنوکی استفاده کنید. نوک  0.5 میلی‌متری ایمر120 همان نوکی است که جایش در مخزن مداد نوکی شما خالی است. شما می‌توانید با هر نوک داخل این بسته مدت زیادی بنویسید. درجه‌ی سختی هر یک از این نوک‌ها  HB است و به همین دلیل برای نوشتن یا حتی تست زدن هم مناسب است.این نوک‌ها در یک جعبه‌ی پلاستیکی کم وزن جمع شده‌اند تا بتوانید آن‌ها را به راحتی در جامدادی خود گذاشته و حمل کنید. قطر این نوک 0.5 میلی‌متر بوده و از آنجا که نوکی با این قطر نوشتار و این درجه‌ی سختی از رایج‌ترین نوک‌های قابل ‌استفاده هستند، بسیاری از افراد می‌توانند در مدرسه، دانشگاه و اداره از آن‌ استفاده کنند.شما میتوانید این نوک رو از سایت پر فروشترین ها خریداری کنید.

مشخصات نوک مداد نوکی 0.5 میلی متری ایمر 120 عددی مدل JM336

 • ضخامت 0.5 میلی‌متر
 • دارای 120 عدد نوک
 • تعداد ، هشتاد عدد
 • درجه سختی HB

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *